Veikala izpārdošanas preces, karogi un lentes, ir pieejamas tūlītējai piegādei un tiks nodotas kurjeram dažu darba dienu laikā!
Pārējo preču ražošana un audumu druka pagaidām nav atsākta.

Kristīne un UpuPuu mīļlācīši

RSS

Ikdienā, bet īpaši svētku laikā, vēlamies izcelt mūsu radošos klientus un palīdzēt sagatavoties Ziemassvētkiem ar lieliskām dāvanām un skaistiem dekoru risinājumiem. Katras radošas idejas pamatā ir kāds īpašs stāsts, kā tā radusies, un mums ir patiess prieks, ka šīm skaistajām idejām tapt piepildītām dzīvē palīdz arī Latvijas Tekstils ražojumi. Ar šiem īpašajiem stāstiem vēlamies dalīties arī ar citiem.

Pirmā mūsu stāstu sērijā būs Kristīne ar mīlīgajiem UpuPuu lācīšiem.

Dāvinot vienmēr vados pēc principa - dāvini otram to, ko gribētu dāvanā saņemt pats. Tad nu tā arī radās šīs lācīšu dāvanas. Kad mūsu puika bija vēl pavisam maziņš, tad gribējās, lai viņam blakus ir kāda maza mīļmantiņa. Tad tapa Mīļlācītis. Vēlāk, kad Ernests nedaudz paaugās un ik dienu gulēja diendusu, man, sargājot viņa miedziņu, bija laiks darināt lācīšus, kas sargātu arī citu mazuļu miedziņu. Tā tapa UpuPuu dāvaniņas - mīļlācītis mazulim un pirmie zābaciņi! Sākumā viss ir praktiski pielietojams - pēdiņas siltumā un mazs, mīļš draugs blakus. Vēlāk gan lācīti, gan zābaciņus mamma var saglabāt kopā ar citām mazuļa mīļmantiņām: mazuļa pirmajām drēbītēm, pirmo matu šķipsniņu, dāvaniņu no krustvecākiem, māmiņas adīto sedziņu, pirmajiem zābaciņiem, svecīti no pirmās dzimšanas dienas tortes un mīļlācīti. Tādu, kuram kā vecam džemperim ir "savēlušies bubuļi" un viena austiņa stāv  ne tik stingri kā otra. Bet tik un tā mīļu, mazu lācīti, kurš pilns ar atmiņām par mazuļa ikdienu kaut kad sen atpakaļ.
Un kad lācītis paaugās , tas apprecējās :) Un tā tapa kāzu lācīši.
Tā kā esmu visa latviskā fane, tāpēc ir arī latviskie lāc
īši, kuriem latviskumu piešķir Latvijas Tekstils latviskās lentītes, jo tās ir kvalitatīvas un tām ir plaša izvēle.

      

      

Kristīni un viņas UpuPuu mīļlācīšus atradīsi:

https://www.facebook.com/upupuubykristinesuveizda/
www.upupuu.mozello.lv

Bet, ja pašam ir sakrājušās skaistas idejas un mīļlācīšu stāsts iedvesmoja sagaidīt svētkus ar pašdarinātām dāvanām, kuras papildina latviskās lentītes, tad tās atradīsi Latvijas Tekstils veikalos Artilērijas ielā 24, Matīsa ielā 17 un interneta veikalā:

https://latvijastekstils.lv/collections/tautiskas-lentes-1

Iepriekšējais ieraksts Nākamais ieraksts

  • Latvijas Tekstils Com
Komentāri 0
Ieraksti komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Ziņojums: *

Atceries: Komentāri, pirms publicēšanas, tiks apstiprināti.

* Obligāti aizpildāmie lauki