L A T V I J A S     T E K S T I L S

SILES darbnīcas aizsākums ar tautiskajām lentītēm

RSS

Mēs vēlamies izcelt mūsu radošos klientus, jo katras radošas idejas pamatā ir kāds īpašs stāsts, kā tā radusies, un mums ir patiess prieks, ka šīm skaistajām idejām tapt piepildītām dzīvē palīdz arī Latvijas Tekstils ražojumi. Ar šiem īpašajiem stāstiem vēlamies dalīties arī ar citiem.

Lelde no SILE darbnīca savos izstrādājumos izmanto mūsu ražotās un dizainētās tautiskās lentītes, tādējādi izceļot latviskumu un veidojot skaistus akcentus savos darinājumos. Lelde stāsta, ka darbībību uzsākusi pirms 3 gadiem, kad otrajam bērniņam bija pus gadiņš. 
Kā pati Lelde arī izsakās: "Man mamma bija uzdāvinājusi šujmašīnu. Kā ātras dabas cilvēks es nevarēju nosēdēt mierā. Tā nu radās velme uzmeistarot "kaut ko".  Visu esmu iemācījusoes pašmācības ceļā. Sākumā tapa pirts lina cepurītes ar tautiskajām prievītēm (jo ģimenē esam pirts, dabas, visa latviskā un dabiskā  entuziasti).
Tad kādā tirdziņā manam vecākajam bērnam bija galvā cepurīte ar tautisko prievīti un paziņa palūdza vai varu uztaisīt tādu viņas bērnam, protams atbildēju ka varu. Bildes pēc tam tika ievietotas sociālajos tīklos. Tā viss sākās, cilvēki ļoti strauji sāka izrādīt interesi. Tapa Facebook lapa SILE darbnīca!
Esam piedalījušies arī vairākās fotosesijās, akcentējot mūsu darinājumus ar tautiskajiem elementiem.
Šobrīd ražojam cepures un šalles." 
Leldes radītās cepures un šalles var iegādāties, rakstot Facebook lapā SILE darbnīca, kā arī veikalos Rīgā, Tukumā, Talsos un arī Etsy interneta veikalā. Bet ar to viss neapstājas 2017. gada sākumā ir sākts veidot interneta veikalu ar mērķauditoriju visā Eiropā.

Bet, ja pašam ir sakrājušās skaistas idejas un šis stāsts iedvesmoja sagaidīt svētkus ar pašdarinātām dāvanām, kuras papildina latviskās lentītes, tad tās atradīsi Latvijas Tekstils veikalā Matīsa ielā 17 un interneta veikalā:

https://latvijastekstils.lv/collections/tautiskas-lentes-1

Iepriekšējais ieraksts Nākamais ieraksts

  • Laura Pobusa
Komentāri 0
Ieraksti komentāru
Vārds:*
E-pasts:*
Ziņojums: *

Atceries: Komentāri, pirms publicēšanas, tiks apstiprināti.

* Obligāti aizpildāmie lauki