L A T V I J A S     T E K S T I L S

Jaunumi

RSS

Lavandas ziedu smaržas burvība dāvanā 0

Lavandas ziedu smarža? Tik burvīgi reibinoša! Iepērcies mūsu interneta veikalā vismaz par 20 EUR un iegūsti dāvanā lina audumu maisiņu ar 10g lavandas ziediņiem, kas lieliski smaržos un relaksēs. Virs 30 EUR iegūsti lavandas maisiņu un kalendāru.

  • Latvijas Tekstils Com
  • Atzīmes: Jaunumi

SILES darbnīcas aizsākums ar tautiskajām lentītēm 0

Lelde no SILE darbnīca savos izstrādājumos izmanto mūsu ražotās un dizainētās tautiskās lentītes, tādējādi izceļot latviskumu un veidojot skaistus akcentus savos darinājumos. Lelde stāsta, ka darbībību uzsākusi pirms 3 gadiem, kad otrajam bērniņam bija pus gadiņš. 

  • Laura Pobusa

Veic pasūtījumu mājaslapā un izņem to uz vietas veikalā Matīsa ielā 17 0

Piedāvājam jaunu iespēju - izņemt mājaslapas pasūtījumu uz vietas veikalā Rīgā, Matīsa ielā 17! Pasūtījumu izņem pēc apmaksas veikšanas gan darba dienās, gan sestdienās.

  • Latvijas Tekstils Com

Agita ar Ema Deco latviskiem tauriņiem un bikšturiem 0

Kā saka Agita par saviem darinājumiem: "Tie ir radīti ar smaidu sejā. Man patiešām ļoti patīk mans darbs, es no sirds mīlu to, ko es daru un sajūsminos par katru jauno, radīto lietu. Man patīk kopdarbs ar klientu, jo bieži vien es redzu lietu no vienas puses, klients - no otras." 

  • Laura Pobusa

8 soļi Tava unikālā ikdienas aksesuāra iegūšanai 0

Vai Tu vēlies ekskluzīvu auduma maisiņu ar savu kaķi, suni, kāmīti vai auto? Vai vēlies uzdāvināt visiem radiniekiem dāvanas ar jūsu mājas mīluli? Varbūt vēlies savam deju kolektīvam vienota stila auduma maisiņus? Ja jā, tad lasi tālāk! 

  • Latvijas Tekstils Com
  • Atzīmes: Jaunumi

Marijas veidotās latviskās suņu siksniņas TeBi 0

TeBi Collars

Katrs suns ir personība ar savu stilu un TeBi piedāvā dažāda dizaina un stila kaklasiksniņas, starp kurām noteikti atradīsiet tādu,kas piestāvēs tieši Jūsu mīlulim. 
1 euro no katras siksniņas tiks ziedots Dzīvnieku patversme "Ulubele".