Labi zināt!
Minimālā pirkuma vērtība e-veikalā ir 10 €, neietverot piegādes izmaksas.
Pirkumiem, kuru vērtība pārsniedz 40 €, piegāde uz Omniva pakomātu ir bez maksas.

Jaunumi

RSS
Dodiet sejas maskām otro iespēju

Dodiet sejas maskām otro iespēju 0

😷 Laiki plūst un mainās. Pēdējie gadi ir bijuši pārdzīvojumi un piedzīvojumi pilni, taču laiks doties uz priekšu!

🤨 Mūsu noliktavas plauktos ir joprojām vairāki tūkstoši dažāda izmēra un dizaina sejas masku, kas tika izgatavotas no blīva kokvilnas auduma ar dažādām ilustrācijām.

Mums ir vairāki varianti, ko ar tām iesākt:
❗️ - burtiski iznīcināt
❗️ - nodot kā sadzīves atkritumus (tekstila pārstrāde Latvijā neeksistē)
❗️ - atdot bērnudārzu un sākumskolu audzēkņiem rokdarbiem darbamācību vai mākslas stundām.

Mēs vairāk sliecamies, ka trešā ideja ir vislabākā.

Tādēļ aicinām pieteikties bērnudārzu un sākumskolu darbmācības un mākslas stundu skolotājus, kas labprāt pieņemtu no mums neizmantotās sejas maskas, lai tās pārtaptu interesantos bērnu darbos.

🤩 Lai vienotos par saņemšanu, daudzumiem u.c. praktiskām detaļām, aicinām bērnudārzu un sākumskolu skolotājus un pārstāvjus ar mums sazināties pa e-pastu: veikals@latvijastekstils.lv
Nopelni savai skolai liela izmēra karogu!

Nopelni savai skolai liela izmēra karogu! 0

🤩 Nopelni savai skolai liela izmēra karogu! 🇱🇻
👍 Šis ir konkurss radošiem, atraktīviem un patriotiskiem skolēniem.
🎬 Izveido dažu minūšu video par Latvijas neatkarības tematiku Jūsu skolas apkaimē. Video noteikti ir jāpiedalās pašiem skolēniem. Tam ir jābūt interasantam mini stāstam par Jums un Latviju, par svētkiem un sajūtām, par patriotismu un neatkarību.
💥 Atceries: autortiesības mūzikai, dzejai, literatūrai, attēliem utml. ir neaizskaramas, un pārkāpt tās nav labi. Saturam ir jābūt 100% oriģinālam un paša radītam.
📢 Video sūti uz e-pastu: konkurss@latvijastekstils.lv līdz pirmdienas (14. novembra) pl. 9:00, klāt pierakstot arī skolas nosaukumu, adresi, un skolotāja vārdu un tālruņa numuru, uz kuru zvanīt uzvaras gadījumā.
💎 Visus video publicēsim Latvijas Tekstils Facebook lapā un www.latvijastekstils.lv, bet tikai viens video saņems lielo balvu:
🇱🇻 liela izmēra Latvijas karogu, ar ko rotāt skolas skatuvi 17.novembra svētku pasākuma laikā.
❓Kurš tieši? To noteiks uzņēmuma izveidota žūrija.
▶️ Ar uzvarētāju skolu sazināsimies personīgi, lai noskaidrotu nianses par karoga garumu u.c. detaļām.
🚛 Savukārt jau 16.novembra vakarā to atdosim čaklajiem Omniva Latvija kurjeriem, lai nākamās dienas rītā karogs jau taptu nogādāts uz vispatriotiskāko skolu Latvijā.
Starts ir tagad! 🥳

Lavandas ziedu smaržas burvība dāvanā 0

Lavandas ziedu smarža? Tik burvīgi reibinoša! Iepērcies mūsu interneta veikalā vismaz par 20 EUR un iegūsti dāvanā lina audumu maisiņu ar 10g lavandas ziediņiem, kas lieliski smaržos un relaksēs. Virs 30 EUR iegūsti lavandas maisiņu un kalendāru.

Marijas veidotās latviskās suņu siksniņas TeBi 0

TeBi Collars

Katrs suns ir personība ar savu stilu un TeBi piedāvā dažāda dizaina un stila kaklasiksniņas, starp kurām noteikti atradīsiet tādu,kas piestāvēs tieši Jūsu mīlulim. 

Inga Ivanova un viņas skaistie mājas gariņi 0

Mani sauc Inga. Pēc profesijas esmu friziere. Ar rokdarbiem sāku nodarboties jau bērnībā, patika adīt. Trīs gadus atpakaļ uztaisīju tamborētus auskarus, tie iepatikās kaimiņienei. Tad viņa palūdza, lai uztaisu pie auskariem arī krelles. Tā arī sākās, piereğistrējos VID kā pašnodarbinātā. Meita Ilze ieteica man uztaisīt mājas gariņu. 

"Latvijas Tekstils" salonveikala atklāšana Matīsa ielā 17 0

Tieši pirms nedēļas, 26.septembrī, oficiāli tika atklāts "Latvijas Tekstils" salonveikals Matīsa ielā 17. Gardas latviskas uzkodas, dzērieni un spēcīgās Suitu sievu un vīru balsis, kā arī dziļās dūdu skaņas, ielūkojies atklāšanas pasākumā bildēs.