Šobrīd notiek lapas rekonstrukcija. Atsevišķas sadaļas var nedarboties korekti, kā arī lapas teksti daļēji var būt attēloti angliski.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pirkumiem no € 40,00!

Leģenda

"Latvijas Tekstils" vārds arhīvos atrodams jau kopš 1960.gada, kad Tukumā tika izveidots šūšanas un ražošanas trests, kas vēlāk tika pakļauts tekstilgalantērijas fabrikas "Lenta" vadībai. Tolaik šūšanas ražotnes mērķis bija strādāt ar tādiem tekstilgalantērijas veidiem, kam nepieciešama pēcapstrāde. Tur arī tapa lina galdauti ar mežģīnēm īpašām vajadzībām.

Deviņdesmito gadu sākumā, kad fabrika "Lenta" tika privatizēta, arī šušanas ražotne Tukumā tika saglabāta. Tad un joprojām lina galdauti un dvieļi ir prece, kas raksturo Latvijas tekstilizstrādājumu vēsturi. Lina un mežģīņu izstrādājumi ir būtiska mūsu valsts vizītkarte. Lina galdauts joprojām kalpo kā grezna dāvana ārzemju viesiem.

Arī kāzām, lai pielocītu pūru, noderēja ar mežģīnēm darināti palagi un dvieļi. Tās ir spilgtākās lietas, kuru esamība mājās nodrošina latviskuma statusu un pārliecību, ka svētkos uz galda tiks klāts pats labākais galdauts, kāds atrodams saimnieces mājās.

2011.gadā šūšanas un tekstilgalantērijas ražotnei oficiali tika piešķirts nosaukums “Latvijas Tekstils”.

Septiņu gadu laikā “Latvijas Tekstils” ir kļuvis par vadošo uzņēmumu, kas valstī ražo Latvijas karogus. Šobrīd fabrikā top arī lentes Latvijas karoga krāsās, tautiskās un etnogrāfiskās lentes, kā arī mežģīnes un mežģīnu salvetes un galdauti.

“Latvijas Tekstils” izgatavo arī plaša sortimenta mājas tekstilu: dvieļus, galdautus, salvetes, priekšautus, cimdus, maisiņus no lina un kokvilnas.

Vērtības
Mēs strādājam tā, lai no sirds spētu lepoties ar preci, ko piedāvājam saviem klientiem.

Ar lielu rūpību pieejam visu izstrādājumu ražošanā. Vai tas būtu vienkāršs maisiņš, vai Latvijas karogs. Tāpēc varam teikt, ka katrā lietā ir ielikta daļa čaklā kolektīva sirds.

Mēs apzināmies, ka bieži vien mūsu klienti iegādājas ne tikai tikai karogu vai lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā, bet gan piederību, identitāti, patriotismu – bieži vien arī māju sajūtu.To cenšamies radīt arī ikkatrā “Latvijas Tekstils” izgatavotajā lietā – vai tas būtu galdauts vai tikai maza aprocīte.

Mēs bieži dzirdam vārdus: “Tas būs dāvanai!”, “To sūtīšu meitai uz Īriju”, “Tas ceļos uz Austrāliju maniem draugiem...”. Katrai sašūtai lietai, katram lentītes metram un katrai mežģīņu salvetītei ir savs stāsts, ko zina tikai klients katrs pats.

Mūsu uzdevums ir izdarīt darbu, cik vien labi mēs spējam, bet tikai pircēju ziņā paliek, kā radīt pašam savu māju sajūtu.

Sajūtu, kas katram no mums ir īpaša – mājas sajūta.

Mēs varam sašūt lielāko Latvijas karogu pasaulē, mēs varam noaust garāko jostu Latvijā, mēs varam darināt skaistāko dvieli novadā,
bet tikai Tu pats
RADI SAVU MĀJU SAJŪTU!

Mēs lepojamies, ka strādājam Latvijā!

Mūs vari atrast arī sociālajos tīklos:
Twitter - LVtekstils
Facebook - Latvijas Tekstils
Instagram - LVtekstils