Šobrīd notiek lapas rekonstrukcija. Atsevišķas sadaļas var nedarboties korekti, kā arī lapas teksti daļēji var būt attēloti angliski.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem pirkumiem no € 40,00!

DATU DROŠĪBA

1. Sadaļa – KO MĒS DARĀM AR JŪSU INFORMĀCIJU?

Kad tiek veikts pasūtījums mūsu interneta veikalā, mēs uzglabājām tādu personīgo informāciju kā lietotāja vārdu, adresi un kontaktinformāciju. Kad tiek pārlūkots mūsu interneta veikals, mēs automātiski saņemam lietotāja IP adresi (Interpol Protocol). Ar piekļuvi IP adresei mēs saņemam informāciju, kas palīdz mums uzzināt par to, kāds interneta pārlūks un operētājsistēma tiek lietota. 
Ja lietotājs ir piekritis saņemt jaunāko informāciju un aktualitātes, ar lietotāju atļauju mēs šo informāciju nosūtām uz norādīto e-pasta adresi.

2. Sadaļa - PIEKRIŠANA

Kā jūs saņemat manu atļauju?

Kad lietotājs sniedz piekļuvi savai personīgajai informācijai, lai veiktu darījumu, apstiprinātu kredītkarti, veiktu pasūtījumu, apstiprinātu piegādes informāciju vai lai atdotu pirkumu, viņš ir sniedzis arī piekrišanu tās izmantošanai tikai konkrēti noteiktām darbībām. 
Ja mēs lūdzam lietotājam sniegt personīgo informāciju citu darbību veikšanai, piemēram, mārketingam, mēs to lūgsim vai nu tieši sazinoties ar lietotāju, vai piedāvājot lietotājam iespēju izvēlēties.

Kā es varu atsaukt savu piekrišanu?

Ja lietotājs maina savu viedokli un nevēlas ļaut mums izmantot savu personīgo informāciju, viņš var atsaukt savu piekrišanu sazinoties ar mums un konkrēti norādot, kā lietotājs vēlas, lai viņa sniegtā informācija tiktu izmantota. Ar mums var sazināties: 
E-pasts: veikals@latvijastekstils.lv 
Adrese: SIA Nordic Linen
Dienvidu iela 6, Tukums, LV-3101 
Tel.nr.: 2377 8800

3.Sadaļa – ATKLĀŠANA

Mēs esam tiesīgi atklāt lietotāja personīgo informāciju, ja to prasa likums, kā arī, ja lietotājs neievēro sadaļas “Informācija par pakalpojumu sniedzēju” noteikumus.

4.Sadaļa - SHOPIFY

Mūsu veikals atrodas uz Shopify Inc. platformas. Shopify Inc. sniedz mums iespēju veidot savu interneta veikalu uz e-komercijas platformas, kas ļauj pārdot preci klientiem internetā. 
Lietotāja dati tiek uzglabāti Shopify datubāzē. Dati tiek uzglabāti un aizsargāti, kā ari netiek nodoti trešajām personām.

Maksājumi: 
Ja lietotājs izvēlas tiešo maksāšanas iespēju, lai izpildītu pasūtījumu, tad Shopify pieprasa un uzglabā lietotāja kredītkartes datus. Dati tiek šifrēti izmantojot PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standart). Lietotāja pasūtījuma veikšanai nepieciešamie dati tiek uzglabāti tikai tik ilgi, kamēr tie ir nepieciešmi, lai izpildītu pasūtījumu. Pēc tam, kad pasūtījums ir pilnībā pabeigts, lietotāja darījumā izmantotie dati tiek dzēsti. Visi tiešie maksājumi ir cieši saistīti ar PCI-DSS standartiem, kurus noteikusi PCI Drošības Standartu padome (PCI Security Standart Council), kas sadarbojas ar tādiem zīmoliem, kā Visa, MasterCard, American Express un Discover. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt kredītkartes informācijas drošu apstrādi mūsu veikalā un tā pakalpojumu sniedzējam. 
Lai iegūtu plašāku informāciju, ieskatieties sadaļā “Informācija par pakalpojumu sniedzēju” vai sadaļā “Datu drošība”.

5.Sadaļa – TREŠĀS PERSONAS

Kopumā, trešās puses, kuru pakalpojumus izmantojam mēs, lietotāja datus no mums iegūs, izmantos un atklās tikai tik daudz, cik nepieciešams, lai tās varētu turpināt mūs kvalitatīvi apkalpot. 
Tomēr, dažām trešajām pusēm, piemēram, dažādiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, ir savi noteikumi saistībā ar nepieciešamo informāciju, lai varētu veikt pasūtījumus. Pirms lietotājs ievada savu maksājumu informāciju, kas saistīta ar šiem maksājumu darījumu apstrādātājiem, mēs iesakām izlasīt konkrētā pakalpojuma sniedzēja Datu drošības informāciju. Īpaši aicinām lietotājus pievērst uzmanību tam, ka konkrētais pakalpojumu sniedzējs atrodas citas jurisdikcijas pārvaldībā. Tātad, ja lietotājs piekrīt šīs trešās puses noteikumiem, tad lietotājs piekrīt to jurisdikcijas likumiem. Piemēram, ja lietotājs atrodas Latvijā un tā pasūtījuma maksājums tiek novadīts uz tiešo maksājumu sniedzēju, kas atrodas Amerikas Savienotajās valstīs, tad lietotājs piekrīt visiem šī pakalpojuma sniedzēja noteikumiem un likumiem. Tātad, līdz ko lietotājs piekrīt šim maksājuma veidam, tad šī Datu drošības informācija un Informācija par pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas šajā lapā vairs nav ņemama vērā.

Saites 
Kad lietotājs uzklikšķina uz saites mūsu veikalā, piemēram, reklāmas, tās var aizvest lietotāju ārā no mūsu veikala. Mūsu Datu drošības noteikumi un Informācija par pakalpojumu sniedzēju, neattiecas uz šīm saitēm un uz lapām, kurās lietotājs ir nokļuvis, tāpēc, līdz ko nonākat citā lapā, iesakām izlasīt šīs lapas Datu drošības informāciju un Informāciju par pakalpojumu sniedzēju.

6.Sadaļa – DROŠĪBA

Lai aizsargātu lietotāja personīgo informāciju, mēs veicam attiecīgus drošības pasākumus, lai pārliecinātos vai dati netiek pazaudēti, ļaunprātīgi izmantoti, tiem nevar piekļūt nepiederošas personas, tie netiek atklāti, tie netiek izmainīti vai iznīcināti. Ja lietotājs ir mums sniedzis savu kredītkartes informāciju, ši informācija tiek šifrēta izmantojot SSL (Secure Socket Layer) tehnoloģijas un uzglabāti ar AES-256 šifrējumu. Tomēr, mēs atgādinām, ka neviena metode interneta transakcijai nav 100% droša, taču mēs pildām PCI-DSS noteikumus un īstenojam drošības pasākumus vispār pieņemtajos standartos.

7.Sadaļa – SPRAUDŅI (COOKIES)

Šeit esam uzskaitījuši spraudņus, kas tiek lietoti mūsu interneta veikalā. Mēs esam tos šeit uzskaitījuši, lai lietotājs pats varētu izvēlēties atteikties no sīkdatnēm, vai nē. 
_session_id, vienreizējs. Ļauj Shopify saglabāt informāciju par lietotāja pēdējo sesiju lapā. 
_shopify_visit, dati netiek glabāti, tiek glabāti 30 minūtes pēc pēdējā apmeklējuma. Tos lieto Shopify, lai veidotu statistiku par lapas apmeklējumu skaitu. 
_shopify_uniq, dati netiek glabāti. Tiek dzēsti pusnaktī (relatīvi no apmeklētāja) nākamajā dienā. Uzskaita konkrēta lietotāja apmeklējuma reizes. 
cart, tiek glabāts divas nedēļas. Saglabā informāciju par lietotāja groza saturu. 
_secure_session_id, vienreizējs. 
storefront_digest, vienreizējs, nenoteikts. Ja veikalam ir parole, ar šo tiek pārbaudīts vai lietotājam ir pieeja.

8.Sadaļa - VECUMS

Izmantojot mūsu lapu, lietotājs apstiprina, ka ir vecumā, kad pats var lemt par savām darbībām internetā, kā ari ir devis mums savu piekrišanu datu izmantošanai.

9.Sadaļa – IZMAIŅAS DATU DROŠĪBĀ

Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas “Datu drošība” sadaļā jeb kurā laikā, tāpēc iesakām lietotājiem ik pa laikam to pārlasīt. Izmaiņas un labojumi stāsies spēkā uzreiz pēc to publicēšanas. Ja tiks veiktas izmaiņas, kas tieši skar lietotāja datus, mēs uzreiz ziņosim lietotājam, lai viņš būtu informēts par šīm izmaiņām un lemtu savas tālākās darbības.

Ja mūsu interneta veikals tiktu apvienots ar citu uzņēmumu, lietotāja informācija tiktu nodota jaunajiem vadītājiem, lai mēs varētu turpināt sava veikala darbību.

JAUTĀJUMI UN SAZIŅAS INFORMĀCIJA

Ja lietotājam ir vēlēšanās piekļūt, labot, grozīt vai dzēst savu personīgo informāciju, kas mums ir pieejama, iesniegt sūdzību, atsauksmi, vai vienkārši iegūt vairāk nepieciešamās informācijas, sazinieties ar mums:

E-pasts: veikals@latvijastekstils.lv 
Adrese: Nordic Linen SIA
Dienvidu iela 6, Tukums, LV-3101 
Tel.nr.: 23778800